Курс валют БТА Банк

Валюта Купівля Продаж Курс НБУ
1 EUR 33,6500 34,300 34,0121
1 USD 28,1500 28,350 28,0524
1 GBP 37,2000 38,550 38,2242
1 CHF 30,8500 32,000 31,5852
1 RUB 0,3100 0,380 0,3816
1 KZT 0,0450 0,0630 0,0669
Головна Фізичним особам Інтернет-банкінг Питання, що ставляться найчастіше

Питання, що ставляться найчастіше

Як стати користувачем системи Інтернет-банкінг?

Для того щоб стати користувачем системи Інтернет-банкінг необхідно подати Заявку на реєстрацію (на сайті Банку обрати «Інтернет-банкінг», «Реєстрація», «Нова заявка на реєстрацію») або одразу звернутись у відділення Банку. Після оформлення Договору на користування системою у відділенні Банку Вам буде видан електронно-цифровий ключ на електронному носії.

Які операції я зможу здійснювати в системі Інтернет-банкінг?

Система Інтернет-банкінг надає Вам доступ до перегляду залишків по Ваших рахунках, відкритих в БТА Банку, а також здійснювати операції (поповнювати депозит, погашати заборгованість по кредиту, переказувати гроші між рахунками, а також інші операції) без відвідування відділень Банку.

Як сформувати виписку за моїм картковим рахунком в систем і Інтернет-банкінг?

В меню «Поточні і карткові рахунки» оберіть, будь ласка, рахунок за яким Ви бажаєте отримати виписку. В меню «Выписка за рахунком» вкажіть період формування выписки і натисніть кнопку «Виконати».
 
Як перевести засоби на Ощадний рахунок?

В меню « Поточні і карткові рахунки » і оберіть картковий рахунок. Праворуч оберіть операцію «Переказ на ощадний картковий рахунок». У реквізитах переказу вкажіть суму,  яку Ви бажаєте перевести на ощадний рахунок і натисніть «Далі». Після підтвердження операції Вашим електронно-цифровим підписом, грошові кошти будут зараховані на Ощадний рахунок.

Як поповнити депозит через Інтернет-банкінг?

Зайдіть в меню «Депозити». Оберіть депозит, який Ви бажаєте поповнити.

Праворуч натиснути меню «Операції з депозитом». У з’явившомуся вікніоберіть операцію «Поповнення депозита», натисніть «Продовжити». Далі вкажіть суму, на яку Ви бажаєте поповнити депозит і рахунок (картковий або поточний) з якого буде здійснено поповнення депозиту. Після цього підтвердіть правильність платежу своїм електронно-цифровим підписом.

Примітка. На момент поповнення, д епозит вже повинен бути відкритий (відкриття депозиту здійснюється у відділеннях Банку). В умовах депозиту повинно бути передбачено його поповнення.

Як перевести засоби на свій рахунок, який відкритий в іншому банку України?

Для переказу засобів (у гривні) на свій рахунок, який відкритий в іншому банку Украини скористайтесь меню «Платежі». У верхній частині екрану в меню «Платник» оберіть рахунок з якого буде здійснений переказ засобів. У полі «Тип переказу» оберіть «Переказ по Україні». Заповніть поля у розділах «Одержувач» і «Реквізити переказу». Потім натисніть кнопку «Далі» і перевірьте правильність заповнення реквизитів платежів і підпишіть Вашим електронно-цифровим підписом.

Наскільки безпечно здійснювати операції в системі Інтернет-банкінг?

Работа в системі Інтернет-банкінг відповідає всім вимогам безпекии: доступ у систему захищений логіном і паролем, які відомі тільки конкретному користувачу. Операції в системі здійснюється тільки після її підтвердження електронно-цифровим підписом конкретного користувача. Для ще більшої безпеки Ви маєте можливість підключитися до послуги М-банкінг, завдяки якій Ви будете отримувати СМС – повідомлення при кожному вході в систему, а також при здійсненні операцій в системі з Ваших карткових рахунків .

Чи можу я самостійно змінювати пароль на вхід в систему Інтернет-банкінг?

Так. Для цього необхідно зайти у розділ «Налаштування» і в меню «Безпека» обрати операцію «Зміна паролю». Введіть поточний пароль, новий пароль і підтвердіть введення нового паролю. Для підтвердження натисніть кнопку «Застосувати».

Я не пам’ятаю пароль для входу в систему Інтернет-банкінг. Що робити?

Вам необхідно звернутися до служби підтримки за телефоном (044) 495-65-61 і 0 800 30 45 45.

Чи можу я здійснювати платежі вночі і коли в такому разі грошові засоби будуть зараховані на рахунок одержувача?

Система Інтернет-банкінг дозволяє Вам здійснювати операції зі своїми рахунками у будь-який час 7 днів на тиждень, 24 години на добу. Засоби, які відправлені Вами за системою Інтернет-банкінг, будуть зараховані банком на наступний банківський день.

Чи існують ліміти на здійснення операцій в системі Інтернет-банкінг?

Банком не встановлюються окремі ліміти на користуваннясистемою Інтернет-банкінг. Але потрібно пам’ятати про те, що при здійсненні операцій за картковими рахунками будуть дійсні ліміти на зняття готівки, які встановленні на картковому рахунку. Для відміни дії ліміту необхідно звернутися до Служби підтримки за телефоном (044) 495-65-61 і 0 800 30 45 45.

Як створити шаблони для регулярн их платежів?

В меню «Платежі» Ви маєте можливість створювати шаблони за тими документами, які найбільш часто будуть використовуватись . Це скоротить Ваш час на заповнення полів в таких платежах , а також дозволить Вам уникнути помилок при їх заповненні. Для створення шаблону в меню «Платежі» внизу натисніть на кнопку «Шаблони». У з’я вившомуся вікні заповніть поля шаблону та збережіть його. Для створення платежів за шаблоном у подальшому використанні, необхідно обрати меню «Платежі» і перейти до шаблонів натиснути на кнопку «Шаблони».