Курс валют БТА Банк

Валюта Купівля Продаж Курс НБУ
1 EUR 39,5000 40,550 38,5543
1 USD 37,5000 38,150 36,5686
Головна Прес-служба Новини Банку

Впровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN)

26.06.2019

Шановні клієнти!

  Повідомляємо, що на виконання постанови Правління Національного банку України № 162 від 28 грудня 2018 року , всі банки України,   відкриватимуть клієнтам нові рахунки у стандарті IBAN.

Застосування   Міжнародного номера банківського рахунку (надалі – IBAN, стандарт IBAN) стане обов'язковим для клієнтів усіх банків України під час здійснення переказів коштів як у національній, так і в іноземних валютах, у тому числі під час транскордонних переказів. Стандарт IBAN дає можливість гармонізувати український платіжний простір з європейським.

З 05 серпня 2019 року по 31 жовтня 2019 року діятиме перехідний період, протягом якого можна виконувати розрахунки як в старому форматі: код банку (МФО) та номер рахунку, так і з використанням нового формату: у стандарті IBAN.

З 01 листопада 2019 року всі платежі будуть здійснюватись виключно з використанням IBAN.

Протягом перехідного періоду для діючих рахунків клієнтів номер IBAN буде сформований АТ «БТА БАНК» (далі – Банк) самостійно та протягом такого періоду буде діяти паралельно зі старими реквізитами.

У рамках впровадження міжнародного номера банківського рахунку IBAN   змінюється виключно номер рахунку. Жодних інших змін обслуговування рахунків не відбуватиметься! Банк самостійно подасть відомості про зміну чинного   номера   рахунку до органів Державної фіскальної служби України ( для рахунків, що потребують   реєстрації в органах Державної фіскальної служби ).  

При зміні номерів рахунків переукладати договір банківського рахунку не потрібно. Ваші договори залишаються   чинними до кінця терміну їх дії, оскільки зміни відбулися у зв’язку із зміною чинного законодавства України.

Довіреності, оформлені до дати зміни номера рахунку, із зазначенням поточного номера Вашого   рахунку не втрачають своєї чинності, але після закінчення   терміну дії такої довіреності, у разі оформлення нової довіреності — необхідно буде зазначити новий номер   Вашого рахунку (довіреність, яка оформлена після зміни номера рахунку із зазначенням попереднього номера   Вашого рахунку вже не буде чинною). 

Якщо   Ваш роботодавець обслуговується в АТ «БТА БАНК» на умовах зарплатно-карткового проекту,   Банк проінформує його щодо нового номеру рахунку в форматі IBAN.

У разі, якщо Ви отримуєте кошти від інших осіб, Вам необхідно буде самостійно проінформувати осіб, які будуть здійснювати   перекази на   Вашу користь або поповнення будь-якого Вашого рахунку, щодо нового номеру рахунку в форматі IBAN.

У зв’язку із запровадженням IBAN Національний банк України підготував «Пам’ятку для клієнтів банків». З текстом Пам’ятки пропонуємо ознайомитись за посиланням .  

Починаючи з «05» серпня   2019 року дізнатись про свій номер IBAN можна:

·          у менеджера в відділенні Банку ;

·          в системі «Клієнт-Банк» ( юридичні особи та фізичні-особи підприємці) та «Інтернет-банкінг» (фізичні особи);

·          зателефонувавши на гарячу лінію   Банку ( для держателів карток).

 

За додатковою інформацією звертатися до Відділення №1 АТ «БТА БАНК» за адресою: м. Київ, вул. Д. Щербаківського, 35, а також на гарячу лінію АТ «БТА БАНК» : 0 800 30 45 45(дзвінки в межах України безкоштовні) або за телефоном   (044) 495 65 61.

 

Середній бал: 5

"Оцініть
новину

1

2

3

4

5
Оцінити