Курс валют БТА Банк

Валюта Купівля Продаж Курс НБУ
1 EUR 41,3500 42,350 41,7179
1 USD 38,2500 38,800 38,4249
Головна Фізичним особам Банківські сейфи

Банківські сейфи

АТ "БТА БАНК" пропонує скористатися послугою зберігання цінностей (готівкових коштів, документів, коштовностей та ін.) в індивідуальних банківських сейфах.

  • Банк гарантує надійність та безпеку зберігання Ваших цінностей ;
  • Орендувати індивідуальний сейф Ви можете на будь який строк від 1 дня и до 12 місяців з можливістю продовження терміну оренди;
  • Користування сейфами надається як фізичним, так і юридичним особам, резидентам та нерезидентам;
  • Індивідуальні сейфи знаходяться безпосередньо в приміщенні Банку під охороною та в повній безпеці;
  • Відкрити сейф можливо тільки двома ключами одночасно, один з яких зберігається у Вас, а інший – в Банку;
  • За бажанням клієнта право користування сейфом можна передати іншій фізичній особі, передавши йому ключ від сейфу та нотаріально оформивши відповідне доручення.

 

Для того щоб орендувати індивідуальний сейф, Вам необхідно:

1.     Звернутися до вибраного відділення Банку

2.     Підібрати у відповідності до цілей зберігання сейф

3.     Підписати договір оренди сейфу

4.      Сплатити послуги Банку про надання в оренду індивідуальних сейфів (відповідно до діючих тарифів), а також внести плату за заставу ключів (повертається по закінченню терміну користування сейфом)

 

Основна інформація про умови та порядок надання послуги

Основні характеристики послуги

посилання

Типові форми договору про надання послуги

посилання

Правила користування індивідуальним банківським сейфом

посилання

Тарифи за користування індивідуальними банківськими сейфами

посилання

Попередження

1) з можливими наслідками для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов‘язків згідно з договором можна ознайомитись в типових договорах послуги, які розміщені на вебсайті Банку в розділі Фізичнм особам /Банківські сейфи;

2) внесення банком будь-яких змін до договору банківської послуги здійснюється лише за згодою клієнта (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законодавством України;

3) Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов‘язаної з ним особи як обов‘язкову умову надання даної послуги

4) Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації (в разі наявності такого надсилання).

Послуга оренди індивідуальних сейфів надається у Відділенні №1 АТ "БТА БАНК" за адресою:м. Київ, вул. Д. Щербаківського, 35, тел.: (044) 501-99-82.

 

Для отримання більш детальної інформації про продукти для фізичних осіб, звертайтесь до відділення або за телефоном Контакт-Центру 0-800-30-45-45 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України).