Головна Фізичним особам Платіжні картки

Види платіжних карток

Платіжні картки від АТ «БТА БАНК», це можливість відкрити карту будь-якого рівня, який підходить саме Вам.

Класичні
Visa Debit Classic(PayWave)
Преміальні
Visa Gold (PayWave)
Visa Platinum (PayWave)

Платіжні картки від АТ «БТА БАНК» приймаються в торгово-сервісній мережі всього світу. Маючи картку Ви зможете, наприклад, в будь-який час дня та ночі отримати готівку в місцевій валюті через мережу банкоматів, сплачувати в мережі Internet будь-які покупки , послуги зв’язку, комунальні платежі та інші види послуг..

___________________________________________________________

Пакети послуг

АТ «БТА БАНК» запрошує скористатися пакетними пропозиціями, які включають в себе найкращі банківські продукти та сервіси. Валюта рахунку всіх пакетів на вибір – гривня, долар США, євро. Всі пакети розроблені для класичних та преміальних типів платіжних карток.

Обирайте пакет, який повністю відповідає Вашим вимогам.

Пакет "Вільний"

Безкоштовне готівкове поповнення рахунку через платіжну картку та безкоштовне зняття готівки в банкоматах на території України в межах встановлених лімітів (сума готівки впродовж календарного місяця).

Пакет "Комфортний"

Для зарплатних проектів та вкладників банку. Лояльні умови випуску платіжних карток. Безкоштовне зняття готівки в банкоматах на території України в межах встановлених лімітів (кількість операцій впродовж календарного місяця).

Тарифний збірник "Моя картка"

Для зарплатних проектів та вкладників банку. Лояльні умови випуску платіжних карток. Безкоштовне зняття готівки в банкоматах на території України в межах встановлених лімітів (кількість операцій впродовж календарного місяця).

Інтернет-картка - для зручності та безпечного здійснення розрахунків у мережі інтернет за товари та послуги пропонуємо Вам випуск окремої інтернет-картки - Visa Classic Internet. Послуга входить до пакету Тарифний збірник "Моя картка"

Однією з особливостей пакетного обслуговування клієнтів є можливість відкриття Клієнтом двох рахунків:

  • поточного (карткового) рахунку з випуском платіжної картки
  • ощадного рахунку без оформлення платіжної картки (накопичувальна частина поточного (карткового) рахунку за залишками коштів, на яку нараховуються підвищені проценти). Для розрахунку доходу за Ощадним рахунком пропонуємо скористатися Депозитним калькулятором

Всі пакеті містять можливість оформити додаткові картки на своє ім’я або на ім’я довірених осіб.

 

Основна інформація про умови та порядок надання послуги

Основні характеристики послуги

Пакет "Вільний"
Пакет "Комфортний"
"Моя картка"

Тарифи

 Пакет "Вільний"

Пакет "Комфортний"

Тарифний збірник "Моя картка"

Типовий договір про відкриття та обслуговування рахунку з використанням карток посилання
Умови розміщення коштів на рахунках  з можливістю вільного використання коштів (Ощадний рахунок) посилання
Основні правила користування платіжними картами посилання
Правила здійснення операцій за картковими рахунками посилання
Безпечне користування карткою, в т.ч. рекомендації щодо уникнення випадків підвищеного ризику збитків посилання
Фішингові веб-сайти та довідник банків посилання
Попередження
1) з  можливими наслідками для Клієнта в разі користування банківською послугою або невиконання ним обов‘язків згідно з договором можна ознайомитись в  типовому договорі  про відкриття та обслуговування рахунку з використанням карток та Правилами здійснення операцій за картковими рахунками;

2) внесення банком будь-яких змін до договору про відкриття та обслуговування рахунку з використанням карток здійснюється лише за згодою клієнта (сторони договору), якщо інше не встановлено договором або законодавством України;

3) Банку забороняється вимагати від Клієнта придбання будь-яких товарів чи послуг від банку або спорідненої чи пов‘язаної з ним особи як обов‘язкову умову надання  даної послуги;

4) Клієнт може відмовитись від отримання рекламних матеріалів засобами дистанційних каналів комунікації (в разі наявності такого надсилання).

Для отримання платіжної картки від АТ «БТА БАНК» необхідно:

  • Звернутись до відділення Банку.
  • Пред'явити паспорт або документ, що його замінює та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
  • Оформити у банку необхідний пакет документів для відкриття рахунку, обслуговування якого здійснюється з використанням карток та випуску платіжної картки/карток.  

    Для отримання більш детальної інформації про продукти для фізичних осіб, звертайтесь до відділення або за телефоном Контакт-Центру 0-800-30-45-45 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів України).