Депозити

БТА Банк пропонує Вам вигідні умови розміщення тимчасово вільних грошових коштів Вашого підприємства на термінових депозитах, а також на депозитах з можливістю вільного використання коштів.

В АТ "БТА БАНК" Ви можете оформити наступні види депозитів: 

  • Вільні гроші - вклад надає можливість вільно розпоряджатися грошовими коштами на депозитному рахунку в АТ «БТА БАНК». Це вклад з можливістю поповнення та необмеженого зняття грошових коштів з      депозитного рахунку (до суми мінімального незнижуваного залишку по депозиту). 
  • Фіксований - класичний строковий депозит з можливістю поповнення, без можливості часткового зняття, виплата процентів здійснюється Банком щомісячно на поточний рахунок.
  • Максимальний – строковий депозит з максимальними процентними ставками, щомісячною капіталізацією процентів. Поповнення і часткове зняття коштів за цим вкладом не передбачено.
  • Акредитаційний - даний депозит призначений для страхових компаній, які співпрацюють з АТ « БТА БАНК » щодо страхування заставного майна клієнтів Банку.
  • Депозитна лінія – зручний та гнучкий депозитний продукт з можливістю розміщення коштів на будь-який строк, в тому числі на короткостроковий період (вихідні, святкові дні тощо) шляхом укладення додаткової угоди до Генерального депозитного договору. Ставки щоденно встановлюються казначейством. Ознайомитись з типовою формою договору.

Відкриття депозиту в АТ «БТА БАНК» - це реальна та стабільна можливість зберегти та примножити Ваші заощадження.

БТА Банк – є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. З 01.01.2017 року гарантії Фонду поширюються також на фізичних осіб-підприємців.

Індивідуальний рейтинг надійності вкладів АТ «БТА БАНК» за 6-бальною шкалою на рівні «5» (відмінна надійність) (за даними рейтингового агентства «ІВІ-Рейтинг»).

 У разі виникнення питань, щодо умов депозитів юридичних особ і фізичних осіб-підприємців, звертайтеся, будь ласка, за номером телефону: 0 800 30 45 45 або ж за номером телефону будь-якого відділення БТА Банку.