Головна Юридичним особам і ФОП Корпоративні картки

Корпоративні картки

БТА Банк пропонує Вам універсальний платіжний засіб, який допоможе підприємству позбавитися від зайвих турбот з готівковими розрахунками під час ділових поїздок або витратами, пов’язаними з господарською діяльністю – корпоративні картки.

Банк пропонує наступні види корпоративних карток:

 • Visa Debit Classic (PayWave)
 • Visa Gold (PayWave)
 • Visa Platinum (PayWave)

Міжнародні корпоративні картки є незамінним платіжним засобом також при оплаті витрат на відрядження в іноземній валюті за межами України. У відповідності до діючого законодавства міжнародні платіжні картки, а також кошти, які були зараховані на корпоративний рахунок, не підлягають декларуванню при переміщенні через кордон.

Використовуючи корпоративну картку працівники Вашого підприємства можуть здійснювати безготівкову оплату в торгово – сервісній мережі, отримувати готівкові кошти в мережі банків та цілодобових банкоматів для здійснення розрахунків, пов’язаних з виробничою, господарською діяльністю, витратами представницького характеру, а також для оплати витрат на відрядження.

Корпоративні картки не використовуються для отримання заробітної плати, інших виплат соціального характеру, розрахунків за зовнішньоторговельними договорами (контрактами), здійснення іноземних інвестицій в Україну та інвестицій резидентів за її межі. Для отримання заробітної плати використовуються платіжні (зарплатні) картки для фізичних осіб, які відкриваються працівникам підприємства в рамках укладеного з банком зарплатно–карткового проекту.

Що Ви отримуєте?

 • Ви використовуєте картку для здійснення безготівкових розрахунків під час відряджень, для здійснення витрат, пов’язаних зі статутною діяльністю, а також представницьких та господарських витрат.
 • Ви уникаєте необхідності видавати готівкові кошти через касу працівникам в підзвіт для оплати витрат на відрядження.
 • Ви маєте доступ до карткового рахунку підприємства цілодобово.
 • Вы спрощуєте процес контролю над здійсненням розрахунків та витрат довіреними особами підприємства.  

Корпоративні картки  – це:

 • Швидкість та зручність оплати товарів та послуг по всьому світу. Немає необхідності декларувати грошові кошти та завчасно купувати валюту під час закордонних відряджень.  
 • Безпека здійснення операцій. На картці розміщений особистий підпис держателя. Приймаючи картку до оплати, працівник торгово – сервісного підприємства зобов’язаний звірити підпис, а зняття готівкових коштів можливо здійснювати з обов’язковим введенням ПІН-коду. 
 • Впевненість у збереженні грошових коштів. У випадку втрати або крадіжки картки Ви можете зателефонувати в цілодобову Службу клієнтської підтримки: Вашу картку негайно заблокують, всі операції по цій картці будуть зупинені, а сума на рахунку залишиться в цілісності.  
 • Конфіденційність інформації про грошові кошти, розміщені на корпоративному картковому рахунку.
 • Можливість отримувати готівкові кошти в валюті країни перебування в одному із банкоматів об’єднаної мережі групи БТА та «Казкомерцбанк».