Курс валют БТА Банк

Валюта Купівля Продаж Курс НБУ
1 EUR 44,9500 45,900 45,1860
1 USD 41,3500 41,950 41,4912
Головна Прес-служба Новини Банку

АТ «БТА БАНК» – учасник мережі POWER BANKING

12.01.2023

Шановні клієнти!

            Усвідомлюючи підвищений рівень небезпеки для функціонування банківської системи через обмеження постачання електроенергії внаслідок російських атак на енергетичну інфраструктуру України, Національний банк разом з учасниками фінансового ринку вживали невідкладних заходів для забезпечення безперервності надання фінансових послуг громадянам навіть в умовах можливого блекауту. Спільною відповіддю викликам, що принесли масовані ракетні обстріли, стало створення спільної банківської мережі – POWER BANKING.    Це спільна мережа відділень банків по всій Україні, які будуть працювати та надавати клієнтам банківські послуги навіть у критичній ситуації під час блекауту. Відділення спільної мережі забезпечені альтернативними джерелами енергії та резервними каналами зв’язку, мають посилену інкасацію готівки та додатковий персонал.

            Відділення №1 АТ «БТА БАНК» також входить до вказаної банківської мережі.

            В умовах блекауту у відділеннях мережі POWER BANKING для всіх клієнтів буде доступний певний перелік нагальних банківських послуг, а саме:

  • отримання готівки (в банкоматах чи в касі);
  • платежі, переказ коштів (у касі чи в терміналах самообслуговування);
  • обмін валют (у разі наявності готівкової валюти в касі);
  • консультації менеджерів з фінансових питань.

            Крім того, у відділеннях мережі POWER BANKING запроваджено банкоматний національний роумінг. Його мета – надати українцям можливість у банкоматі будь-якого банку мережі зняти збільшену суму готівки, достатню для задоволення поточних потреб та формування певного запасу.

             Мапа відділень мережі POWER BANKING регулярно оновлюється на окремій вебсторінці Національного банку, де можна знайти детальнішу інформацію про мережу, перелік її відділень, банкоматний роумінг, поради та відповіді на поширені запитання:  https://power.bank.gov.ua .

Середній бал: 1

"Оцініть
новину

1

2

3

4

5
Оцінити