MasterCard Debit Platinum

Преміальна картка, створена для тих, хто звик отримувати обслуговування екстра-класу. Особливі пропозиції за кордоном і в Україні, підвищений рівень банківського обслуговування, додаткові привілеї, такі як доступ до зали очікування Mastercard Lounge в терміналі «D» аеропорту «Бориспіль» тощо – усе це для держателів карток MasterCard Debit Platinum.
Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом PayPass, що дає змогу швидко та безпечно розрахуватись у торговельно-сервісній мережі. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.
Держателі карток MasterCard Debit Platinum  отримують  знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях для держателів преміальних карток MasterCard. Детальніше на www.mastercard.com
За бажанням клієнта є можливість підключення послуги «MasterCard Консьерж» - це небанківська інформаційна служба від міжнародної платіжної системи MasterCard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.
Перебуваючи за кордоном і втративши картку, власник MasterCard Debit Platinum може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск картки або здійснить термінову видачу готівки.