MasterCard Debit World

Нова платіжна картка преміальної лінійки MasterCard, що поєднує всі нововведення сучасних банківських технологій. Ця картка стане у нагоді людям, що ведуть активний спосіб життя, часто подорожують, розплачуються карткою у магазинах, готелях, ресторанах, в Інтернеті.

Картка має підвищений рівень безпеки завдяки вмонтованому чип-модулю, а також обладнана безконтактним чипом PayPass, що дає змогу швидко та безпечно розрахуватись у торговельно-сервісній мережі. Для здійснення миттєвої оплати товару необхідно лише піднести картку до термінального пристрою, обладнаного технологією contactless.

Держателі карток  MasterCard Debit World отримують  знижки на покупки в магазинах, готелях, ресторанах по Україні та за кордоном і беруть участь у багатьох спеціальних акціях для держателів преміальних карток MasterCard. Детальніше на www.mastercard.com

За бажанням клієнта є можливість підключення послуги MasterCard Консьєрж - це небанківська служба від міжнародної платіжної системи MasterCard, яка працює 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Професійна команда MasterCard Консьєржу стане особистим віддаленим помічником у вирішенні повсякденних питань.

Перебуваючи за кордоном і втративши карту, власник MasterCard Debit World може звернутись до глобальної служби підтримки клієнтів MasterCard Global Service, яка забезпечить терміновий випуск карти або здійснить термінову видачу готівки.