Проблема
Рішення
Втрата картки
Терміново зателефонувати до Контакт-центру за тел. (044) 495-65-61 або 0-800-30-45-45 (цілодобово, безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів) для блокування картки. Ви можете самостійно заблокувати картку, скориставшись послугою «M-банкінг» (Відправивши SMS-повідомлення на короткий номер).
Платіжна картка розмагнітилась або зламалась
 
Звернутися до відділення Банку для перевірки платіжної карти. При необхідності написати заяву на перевипуск картки.
 
Невірне введення ПІН-коду в банкоматі
Зателефонувати до Контакт-центру за тел. (044) 495-65-61 або 0-800-30-45-45 (цілодобово, безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів) для розблокування карти (у разі блокування картки з-за невірного введення ПІН-коду). Для відновлення ПІН-коду необхідно звернутися у відділення Банку та написати заяву на перевипуск картки.
Платіжна картка вилучена банкоматом
Звернутися до банку, в банкоматі якого залишилася картка, і з'ясувати коли і де її можна отримати, які документи необхідні для повернення картки. Також необхідно звернутися до Контакт-центру БТА Банку  за телефоном (044) 495-65-61 або 0-800-30-45-45 (цілодобово, безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів) та тимчасово заблокувати картку.
Банкомат не видав кошти, але з карткового рахунку списав
Звернутися до віділення або Контакт-центру БТА Банку і перевірити чи були списані гроші з Вашого рахунку. У випадку, якщо гроші списані з карткового рахунку, необхідно написати заяву на повернення суми.
Ви не погоджуєтесь зі списаннями, які були надані Вам в виписці за картковим рахунком
Потрібно заблокувати картку за тел. (044) 495-65-61 або 0-800-30-45-45 (цілодобово, безкоштовно по Україні зі стаціонарних телефонів). Для з'ясування факту несанкціонованого доступу до карткового рахунку, слід написати заяву на розслідування в будь-якому відділенні БТА Банку. Якщо факт несанкціонованого списання підтвердиться, Банк поверне списані кошти на картковий рахунок. при цьому необхідно написати заяву на перевипуск картки.